Jazz Pub Tour "Hasselt In the Mood"! 


On November 10th more than 20 pubs in the centre of Hasselt

will be buzzing with live jazz music!

HASSELT IN THE MOOD 2021 

... With a.o. Frank Vaganée, Kameel, Adell Trio, Finoulst/Defoort/Vanbuel, Jazzan, Hilde Vanhove, Viking Trio, Brasilidades, Ramon van Merkenstein, Bram Weijters, Anthony Claeys, Anaïs Vijgen, Ben Vanderweyden, The Belgian Dixie Kings, Julien Tassin, Joep van Leeuwen, Jorre Reynders/Raf Hendrickx ...


For decades in the last century, Hasselt was the backdrop to one of the most visited jazz pub tours in Flanders, 'Hasselt in the Mood'. Under the impulse of Café Café Boss Maxim Willems, that pub tour was revived in 2018; by now, The Mood has put its shoulders to the wheel again.

On November 10th, between 8 pm and 11 pm, there will be (real!) jazz in some twenty venues. From Old Time Jazz via Swing and Bop to Latin and Funky - all free of charge and within walking distance of each other!

Hasselt In The Mood©Toon Aerts-213.jpg
sponsorlogo's 2.jpg

De Vaart van Maastricht (Maastrichtersteenweg 32) - Frank Vaganée Trio

Snedige postbop met Frank Vaganée, altsax; Sam Gerstmans, bas; Teun Verbruggen, drums

20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Den Drossaerd (Willekensmolenstraat 41) - Adell Trio

Gipsy swing met Tsjawo Adell, Moro Adell, gitaren; Janusch Hallema, bas & zang

19:30 – 20:10, 20:40 – 21:20, 21:50 – 22:30

The Butcher (Guido Gezellestraat 27) - Bam Trio

Loungy Hammond met Bastien Jeunieaux, gitaar; Maxime Moyaerts, orgel; Arnaud Cabay, drums

19:00 – 19:40, 20:10 – 20:50, 21:20 – 22:00

Jack's Bar (Maastrichterstraat 69) - Reyndrickx

Cool jazz met Jorre Reynders, altsax; Raf Hendrickx, gitaar

20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Café Café (Meldertstraat 40) - Kameel en afterparty met Buscemi

Jazz/rock? met Patrick Steenaerts, gitaar; Hans Mullens, bas; Geert Roelofs, drums

20:30 – 21:15, 21:45 – 22:30; Buscemi neemt over vanaf 23:00

Bierpunt (Zuivelmarkt 29) - Viking Trio

Modern elektrisch met David Demuynck, keyboards; Rob Vanspauwen, bas; David La Mela, drums

20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

De Groene Hendrickx (Zuivelmarkt 25) - Joep van Leeuwen

Jazz standards met Joep van Leeuwen, gitaar; Toon Rumen, bas

18:00 – 18:40, 19:20 – 20:00, 20:40 – 21:20

De Goei Goesting (Zuivelmarkt 18) - Anaïs Vijgen Trio

Vocal jazz standards met Anaïs Vijgen, zang; Elias d' Hooge, piano; Andreas Beeckman, bas

19:00 – 19:40, 20:10 – 20:50, 21:20 – 22:00

Très Belge (Botermarkt 21) - Julien Tassin solo

Jazz/blues/rock? met Julien Tassin, gitaar

18:30 – 19:10, 19:40 – 20:20, 20:50 – 21:30

In de Kleine Hal (Maastrichterstraat 30) - Brasilidades

Samba & bossa met Toon Spiessens, gitaar; Lukas Jouck, drums

18:00 – 18:40, 19:10 – 19:50, 20:20 – 21:00

Café René (Hemelrijk 9) - Jazzan

Jazz standards met Ann Vancoillie, viool; Ramsy Irani, gitaar & zang; Stefan Willems, bas

19:00 – 19:40, 20:20 – 21:00, 21:40 – 22:20

The Irish Times Pub (Fruitmarkt 32) - Anthony Claeys Trio

Modern gitaartrio met Anthony Claeys, gitaar; Fré Madou, bas; Maarten Moesen, drums

20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Drugstore (Grote Markt 10) - The Jazzy Strings

Gipsy swing met Alexandre Cavaliere, viool; Mario Cavaliere, Jan Vanpoucke, gitaren; Jean-Louis Rassinfosse, bas

20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

De Egel (Zuivelmarkt 64) - Peter Hermesdorf Trio

Lyrische postbop met Peter Hermesdorf, tenorsax; Mimi Verderame, gitaar; Werner Lauscher, bas

19:30 – 20:10, 20:50 – 21:30, 22:10 – 22:50

De Witte Non (Bonnefantenstraat 26) - Jeroen Reggers Kwartet

Stevig gitaarwerk met Jeroen Reggers, gitaar; Karel Cuelenaere, toetsen; Soet Kempeneer, bas; Daniel Jonkers, drums

19:00 – 19:40, 20:10 – 20:50, 21:20 – 22:00

't Borrelhuis (Witte Nonnenstraat 28) - Ramon van Merkenstein Trio

Eigen werk met Gabriele di Franco, gitaar; Ramon van Merkenstein, bas; Lieven Venken, drums

20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

De Orangerie (Walputstraat 9) - The Belgian Dixie Kings

Dixie & swing met Hubert Kerkhofs, trompet; Lou Brouns, trombone; Patrick Greven, banjo & zang; Mylene Schrijen, bas; Peter Goossens, drums

18:20 – 19:00, 19:40 – 20:20, 21:00 – 21:40

't Stadhuis (Lombaardstraat 4) - Ben Vanderweyden Trio

Jazz standards met Ben Vanderweyden, harmonica; Roland Van Hoegaerden, gitaar; Frank Dewolf, bas

18:00 – 18:40, 19:10 – 19:50, 20:20 – 21:00

Mon Café (Lombaardstraat 8) - Lupa Gang Gang

Funky stuff met Anton Robberechts, gitaar & zang; Miel De Koninck, toetsen; Lena Thijs, bas & zang; Rob Swennen, drums

19:30 – 20:10, 20:50 – 21:30, 22:10 – 22:50

Horse's Tale  (Havermarkt 23) - Bram Weijters Trio

Modern pianotrio met Bram Weijters, piano; Piet Verbist, bas; Klaas De Somer, drums

20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

C-Bar (Leopoldplein 3) - Hilde Vanhove Quartet

Vocal jazz – standards & bossa met Hilde Vanhove, zang; Daniel Pollain, tenorsax; Quentin Liégeois, gitaar; Jean Borlée, bas

18:50 – 19:30, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50

Boulebaar (Leopoldplein 17) - MURI

Vocal jazz met Muriel Urquidi, zang; Roeland Celis, gitaar; Hendrik Vanattenhove, bas

20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

BareFoodGIULIA (Leopoldplein 26) - Finoulst/Defoort/Vanbuel

Jazz standards met Bart Defoort, tenorsax; Tim Finoulst, gitaar; Martijn Vanbuel, bas

18:00 – 18:40, 19:10 – 19:50, 20:20 – 21:00